Voor het woningbouwplan De Ilpertuin te Den Ilp is inmiddels de aanvraag omgevingsvergunning ingediend voor de realisatie van 39 grondgebonden woningen. Deze woningen vormen fase 1 van het plan.
De woningen zijn eerder positief beoordeeld door de welstandscommissie en zijn volledig uitgewerkt.
De acht appartementen vormen fase 2 van het project. Deze zijn de afgelopen periode meerdere keren aan de welstand voorgelegd en hebben pas onlangs een positief advies ontvangen. De tekeningen worden nu verder uitgewerkt. De verwachting is dat de vergunningaanvraag voor de appartementen later dit jaar wordt ingediend.
Planning:
De planning van de bouw en verkoop blijft ongewijzigd. Naar verwachting start de verkoop eind eerste kwartaal 2026.
Na verkoop wordt het plangebied gesloopt en bouwrijp gemaakt, waarna de bouw van de woningen kan starten.
De eerste bouwwerkzaamheden staan gepland voor het tweede kwartaal van 2026, met een verwachte bouwstart eind 2026.
Momenteel wordt gewerkt aan de verdere uitwerking van de woningen en de verkoopdocumentatie. Verkoopprijzen en overige verkoopinformatie worden pas bekendgemaakt bij de start van de verkoop.
Meer informatie: www.ilpertuin.nl